POMPY CIEPŁA
– Gdańsk, Sopot, Gdynia | Trójmiasto | pomorskie


ekologiczne ciepło z powietrza | grzej „czysto” i komfortowo

Pompa ciepła dla Twojego domu:
województwo pomorskie

Zajmujemy się montażem pomp ciepła głównie na terenie województwa pomorskiego: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna i Pruszcz Gdański. Stosunek ceny do jakości naszych usług jest jednak na tyle atrakcyjny, że coraz częściej obsługujemy również klientów z całej północnej Polski tj. województwa zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, czy kujawsko-pomorskiego.

Pompa ciepła w ofercie specjalnej już od 10 000 zł !

✔️ Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła woda-powietrze renomowanych marek KAISAI, Fujitsu, stąd jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny tycg podzespołów – realna oszczędność dla naszych klientów!

✔️ Pomagamy w formalnościach przy uzyskaniu dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze”.

✔️ Poinstruujemy jak uzyskać ulgę termomodernizacyjną dzięki której odliczysz koszty zakupu i montażu pompy ciepła od podatku.

Zalety montażu pompy ciepła:

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Najbardziej efektywne energetycznie źródło ciepła


Korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najtańszych sposobów na ogrzewanie Twojego domu i wody użytkowej. Nowoczesne i wydajne pompy ciepła to gwarancja ciepła w Twoim domu nawet przy niskich temperaturach ujemnych sięgających nawet -25 stopni Celsjusza. W połączeniu z fotowoltaiką, pompa ciepła działa praktycznie bezkosztowo.

Grzej czysto i komfortowo

Zadbaj o swoją wygodę


Z pompą ciepła można zapomnieć o zakupie i sprowadzaniu opału, jego magazynowaniu oraz nieustannym jego podkładaniu do pieca. To nie zwykła wygoda. Ponad 95% klientów korzystających z pompy ciepła nie chce stosować innego rozwiązania. Przy prawidłowej zabudowie są niezwykle ciche podczas pracy.

Ekologiczne ciepło z powietrza

Dbasz o zdrowie swoje i lokalnej społeczności


Pompa ciepła obniża emisję CO2 o ok. 20% (w porównaniu do kotłów gazowych). Dodatkowo umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych. Nie emituje również szkodliwych spalin w budynku. Aktualne badania pokazują, że w niedalekiej przyszłości będzie możliwa nawet całkowita redukcja emisji CO2.

Bezpieczeństwo użytkowników

Możesz spać spokojnie


Pompy ciepła są bezpieczne dla ich użytkowników, ponieważ funkcjonują bez palnego paliwa w budynku.

8 kroków do posiadania własnej pompy ciepła
z ASEB Solar System?Pierwszy krok do własnej pompy ciepła

Darmowa konsultacja

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Wstępna wycena i projekt

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które posłużą nam do wykonania wstępnego kosztorysu inwestycji. Do rozmowy przygotuj rachunek za prąd lub sprawdź zużycie roczne energii elektrycznej w miejscu inwestycji.

Projektowanie instalacji pompy ciepła

Wywiad przeprowadzony podczas rozmowy pozwoli nam również na wykonanie poglądowego projektu pompy ciepła dostosowanej do miejsca inwestycji. Bierzemy pod uwagę szereg czynników wpływających na efektywność dostarczania ciepła, aby osiągnąć jak największe jej uzyski. Jeśli wycena i projekt zostaną zaakceptowane przechodzimy do kroku 4.

Darmowa wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twoim domu lub firmie, żeby porozmawiać na temat projektu, pobrać wymiary inwestycji oraz sprawdzić warunki techniczne, które są niezbędne do odpowiedniej instalacji pompy ciepła.

Wybór finansowania

Zdecydujesz w jaki sposób ma zostać sfinansowana Twoja inwestycja. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu formalności do pozyskania dofinansowania lub kredytu/leasingu.

Montaż pompy ciepła

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby pompa ciepła została odpowiednio i sprawnie zamontowana. Wszelkie prace są wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i wymaganych certyfikatów.

Podłączenie do sieci

Zorganizujemy za Ciebie również wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci, abyś jak najszybciej mógł korzystać z dobrodziejstw własnej pompy ciepła!

Obsługa serwisowa

Ten etap pozostaje zwykle jedynie w naszej umowie z klientem określającej warunki gwarancji, ponieważ nasze instalacje nie wymagają serwisowania, natomiast w przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Więcej o nas

Dofinansowanie do pompy ciepła 2021

Wspieramy Cię w procesie ubiegania się o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”.

Odliczenie pompy ciepła od podatku 2021

Wydatki, którymi pokryjesz zakup i montaż pompy ciepła (po odjęciu kwoty dofinansowania) odliczysz od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Maksymalna kwota odliczenia wynosi obecnie 53 000 zł. Masz nasze pełne wsparcie – organizujemy formalności i powiemy Ci jak to zrobić.