Pompa ciepła?


Ekologiczne ciepło z powietrza – grzej „czysto” i komfortowo

Pompa ciepła dla Twojego domu:

✔️Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła, oferując nasze usługi na terenie województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nasza działalność obejmuje główne miasta regionu, takie jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Olsztyn i Elbląg, a także mniejsze miejscowości takie jak Tczew, Starogard Gdański, Wejherowo czy Puck. Dzięki konkurencyjnym cenom i najwyższej jakości świadczonych usług, jesteśmy cenionym partnerem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują niezawodność i efektywność każdej instalacji.

Oferta

✔️ Jako oficjalny dystrybutor renomowanych marek pomp ciepła, oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, co przekłada się na znaczne oszczędności. Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży — zapewniamy również kompleksowy serwis . Nasz zespół doświadczonych techników gwarantuje profesjonalne wsparcie, utrzymanie i szybką pomoc serwisową, aby zapewnić niezawodność i wydajność każdej zainstalowanej przez nas jednostki.

✔️ Oferujemy kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania na montaż pomp ciepła, zarówno w ramach programu „Czyste powietrze” jak i innych dostępnych programów wsparcia. Dzięki temu nasi klienci mogą pozostać spokojni, nie martwiąc się o konieczność odwiedzania urzędów czy kompletowania dokumentacji — wszystkie te zadania przejmujemy na siebie. Z naszą pomocą, korzystanie z dotacji staje się proste i bezproblemowe. Naszym celem jest, aby każdy klient mógł cieszyć się nowoczesnym i efektywnym systemem grzewczym bez dodatkowego stresu

Zalety montażu pompy ciepła:


Płać mniejsze rachunki i oszczędzaj na ogrzewaniu

Najbardziej efektywne energetycznie źródło ciepła

Korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najtańszych sposobów na ogrzewanie Twojego domu i wody użytkowej. Nowoczesne i wydajne pompy ciepła to gwarancja ciepła w Twoim domu nawet przy niskich temperaturach sięgających nawet -25 stopni Celsjusza. W połączeniu z fotowoltaiką, pompa ciepła działa praktycznie bezkosztowo.

Grzej czysto i komfortowo

Zadbaj o swoją wygodę

Z pompą ciepła można zapomnieć o zakupie i sprowadzaniu opału, jego magazynowaniu oraz nieustannym podkładaniu do pieca. Pompa ciepła to wygoda. Ponad 95% klientów korzystających z pompy ciepła nie chce stosować innego rozwiązania. Przy prawidłowej zabudowie pompy ciepła są niezwykle ciche podczas pracy.

Ekologiczne ciepło z powietrza

Dbasz o zdrowie swoje i lokalnej społeczności

Pompa ciepła obniża emisję CO2 o ok. 20% (w porównaniu do kotłów gazowych). Dodatkowo umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych. Nie emituje również szkodliwych spalin w budynku. Aktualne badania pokazują, że w niedalekiej przyszłości będzie możliwa nawet całkowita redukcja emisji CO2.

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Możesz spać spokojnie

Pompy ciepła są bezpieczne dla ich użytkowników, ponieważ funkcjonują bez palnego paliwa w budynku.

Pompy ciepła są bezpieczne dla ich użytkowników, ponieważ funkcjonują bez palnego paliwa w budynku.

Header text

Twoja pompa ciepła w 8 krokach z Aseb Green EnergyDarmowa konsultacja

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Wstępna wycena i projekt

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które posłużą nam do wykonania wstępnego kosztorysu inwestycji. Do rozmowy przygotuj rachunek za prąd lub sprawdź zużycie roczne energii elektrycznej w miejscu inwestycji.

Projektowanie instalacji pompy ciepła

Wywiad przeprowadzony podczas rozmowy pozwoli nam również na wykonanie poglądowego projektu pompy ciepła dostosowanej do miejsca inwestycji. Bierzemy pod uwagę szereg czynników wpływających na efektywność dostarczania ciepła, aby stale osiągać jak największe jej uzyski. Jeśli wycena i projekt zostaną zaakceptowane przechodzimy do darmowej wizji lokalnej.

Darmowa wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twoim domu lub firmie, żeby porozmawiać na temat projektu, pobrać wymiary inwestycji oraz sprawdzić warunki techniczne, które są niezbędne, aby przeprowadzić odpowiedni montaż instalacji pompy ciepła.

Wybór finansowania

Zdecydujesz, w jaki sposób ma zostać sfinansowana Twoja inwestycja. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu formalności, aby uzyskać dofinansowanie pompy ciepła lub kredytu/leasingu.

Montaż pompy ciepła

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby pompa ciepła została odpowiednio i sprawnie zamontowana. Wszelkie prace są wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i wymaganych certyfikatów.

Podłączenie do sieci

Zorganizujemy za Ciebie również wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci, abyś jak najszybciej mógł korzystać z dobrodziejstw własnej pompy ciepła!

Obsługa serwisowa

Ten etap pozostaje zwykle jedynie w naszej umowie z klientem określającej warunki gwarancji, ponieważ nasze instalacje nie wymagają serwisowania, natomiast w przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Dofinansowanie do pompy ciepła 2024

Wspieramy Cię w procesie ubiegania się o dofinansowanie z Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Odliczenie pompy ciepła od podatku 2024

Wydatki, którymi pokryjesz zakup i montaż pompy ciepła (po odjęciu kwoty dofinansowania) odliczysz od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Maksymalna kwota odliczenia wynosi obecnie 53 000 zł. Masz nasze pełne wsparcie – organizujemy formalności i powiemy Ci jak to zrobić.

Pompy ciepła Aseb Solar System Trójmiasto

Umów się na bezpłatną konsultację

1. Wyjaśnimy cały proces współpracy i montażu pompy ciepła.

2. Zadamy pytania, które pozwolą na dobór odpowiedniego urządzenia do Twojego domu.

3. Uzyskasz bezpłatną wycenę.