FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY
– Gdańsk, Sopot, Gdynia | Trójmiasto | pomorskie


Fotowoltaika dla firm:
Gdańsk, Sopot, Gdynia
Trójmiasto i okolice | pomorskie

Obecnie najkorzystniejsze źródło energii odnawialnej.

Dlaczego?

Firma staje się samowystarczalna energetycznie

Oszczędzasz na energii elektrycznej, a zaoszczędzone pieniądze inwestujesz w rozwój firmy

Dbasz o wizerunek ekologicznego przedsiębiorstwa

Rosnące ceny prądu dla firm

Celem Urzędu Regulacji Energetyki jest kontrolowanie tego, aby ceny prądu dla osób indywidualnych były racjonalne. Inaczej dzieje się w przypadku taryf dla przedsiębiorców, którzy nie podlegają już takiej ochronie. Ceny prądu dla firm reguluje bowiem rynek. Prąd dla firm jest droższy niż dla gospodarstw domowych, ponieważ ceny prądu dla biznesu ustalane są indywidualnie przez przedsiębiorstwa zajmujące się obrotem energii elektrycznej. Tych stawek nie kontroluje już żaden urząd, stąd spółki energetyczne potrafią wykorzystać tą sytuację, aby zwiększyć swoją marżę ze sprzedaży prądu.

Przedsiębiorcy szukają oszczędności i optymalnych rozwiązań


Według wyników analiz opublikowanych przez Instytut Energii Odnawialnej w raporcie „Prognoza cen energii elektrycznej do 2040 roku” (w którym wykorzystane zostały dane zawarte w następujących rządowych projektach: „Krajowy plan na rzecz energii i klimatu na lata 2021-2030” oraz scenariuszach Polityki Energetyczno-Klimatycznej) wzrost kosztów produkcji energii elektrycznej jest nieunikniony i będzie trwałym trendem w ciągu 20 najbliższych lat.

GREEN ENERGY EUROPE


Liczby mówią same za siebie

Wzrost zapotrzebowania na energie słoneczną

20%

Moc planowanej fotowoltaiki do 2030 roku w Polsce

7GW

Ilość miejsc pracy w fotowoltaice do 2030 roku

500k

Według raportu Solar Power Europe na lata 2019-2023 przewiduje się, że EU doda prawie 50GW i będzie funkcjonować 180 GW elektrowni słonecznych do końca 2023 roku.

Perspektywy rozwoju energii odnawialnej w Polsce są niezwykle optymistyczne. 1 października 2020 roku według danych Polskich Sieci Elektroenergetycznych, moc zainstalowana fotowoltaiki w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wyniosła aż 2682,7 MW, a do końca roku powinna się zbliżyć do 4 GW.

Projekt Polityki Energetycznej Polski do 2040 r. z dnia 8 września 2020 r. przewiduje znaczący wzrost zainstalowanych instalacji fotowoltaicznych, tj. ok. 5-7 GW w 2030 roku i ok. 10-16 GW w 2040 roku.

Jak działamy?

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie jakość Twojej planowanej pompy ciepła. Chcemy, abyś zaufał naszemu doświadczeniu i podejściu do współpracy z naszymi Klientami.

Dlatego rozpisaliśmy w proces 8 kroków do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej według którego każdorazowo działamy. Sprawdź jak wspólnie z Tobą przejdziemy przez proces budowy Twojej własnej instalacji fotowoltaicznej.

Twoja instalacja fotowoltaiczna w 8 krokach z Aseb Green Energy

Darmowa konsultacja

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Wstępna wycena i projekt

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które posłużą nam do wykonania wstępnego kosztorysu inwestycji. Do rozmowy przygotuj rachunek za prąd lub sprawdź zużycie roczne energii elektrycznej w miejscu inwestycji.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

Wywiad przeprowadzony podczas rozmowy pozwoli nam również na wykonanie poglądowego projektu instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do miejsca inwestycji. Bierzemy pod uwagę szereg czynników wpływających na efektywność dostarczania energii elektrycznej, aby osiągnąć jak największe jej uzyski. Jeśli wycena i projekt zostaną zaakceptowane przechodzimy do darmowej wizji lokalnej.

Darmowa wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twoim domu lub firmie, żeby porozmawiać na temat projektu, pobrać wymiary inwestycji oraz sprawdzić warunki techniczne, które są niezbędne, aby przeprowadzić odpowiedni montaż instalacji fotowoltaicznej.

Wybór finansowania

Zdecydujesz, w jaki sposób ma zostać sfinansowana Twoja inwestycja. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu formalności, aby uzyskać dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej lub kredytu/leasingu.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby instalacja fotowoltaiczna została odpowiednio i sprawnie zamontowana. Wszelkie prace są wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i wymaganych certyfikatów.

Podłączenie do sieci

Zorganizujemy za Ciebie również wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci, abyś jak najszybciej mógł korzystać z dobrodziejstw własnej instalacji fotowoltaicznej!

Obsługa serwisowa

Ten etap pozostaje zwykle jedynie w naszej umowie z klientem określającej warunki gwarancji, ponieważ nasze instalacje nie wymagają serwisowania, natomiast w przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Doradzimy w wyborze paneli słonecznych

Panele słoneczne to najważniejszy element każdej instalacji fotowoltaicznej, lecz źle zestawione z innym elementami instalacji mogą działać nieoptymalnie.