Instalacja Fotowoltaiczna
– Gdańsk, Sopot, Gdynia,
Trójmiasto | pomorskie

Oszczędność i wygoda dla Twojej rodziny

Dlaczego warto zainwestować w panele słoneczne?

Poznaj korzyści, które zagwarantuje Ci własna instalacja fotowoltaiczna:


Dużo niższy rachunek za prąd

Gospodarstwa domowe mogą liczyć na obniżenie rachunku za prąd nawet do 80%. W gospodarstwach rolnych to oszczędność o nawet dodatkowe kilka tysięcy złotych. w skali roku.

Zwrot kosztów instalacji

Inwestycja w panele słoneczne staje się opłacalna – dzięki dotacjom oraz wysokiej wydajności instalacji fotowoltaicznej koszt inwestycyjny szybko się zwraca.

Rosnące ceny energii elektrycznej

Jeżeli zdecydujesz się na panele słoneczne już dzisiaj, to uniezależnisz się od tradycyjnych dostawców i unikniesz kosztów z powodu dużej podwyżki cen za prąd, które stale rosną.


Instalacje fotowoltaiczne dla domu
w województwie pomorskim

Wybierając panele słoneczne dostajemy wiele benefitów finansowych, środowiskowych oraz osobistych. Jednak wybór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej nie jest prosty. Każda instalacja fotowoltaiczna powinna składać się z 3 elementów z czego każdy odrębnie powinien zapewniać odpowiednią jakość:

  • paneli
  • baterii
  • inwertera

Panele słoneczne dobrej jakości mają liniową charakterystykę spadku sprawności, dzięki czemu dłużej funkcjonują z oczekiwaną efektywnością. Tanie modele będą zdecydowanie szybciej tracić na wydajności, więc myśląc o własnej przydomowej elektrowni zwyczajnie nie opłaca się oszczędzać na jakości komponentów. Dlatego też nasze instalacje fotowoltaiczne budowane są z komponentów najwyższej jakości z myślą o bezawaryjnym jej użytkowaniu przez minimum 25 lat.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie jakość Twojej planowanej instalacji fotowoltaicznej. Chcemy, abyś zaufał naszemu doświadczeniu i podejściu do współpracy z naszymi Klientami.

Twoja instalacja fotowoltaiczna w 8 krokach z Aseb Green Energy

Darmowa konsultacja

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Wstępna wycena i projekt

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które posłużą nam do wykonania wstępnego kosztorysu inwestycji. Do rozmowy przygotuj rachunek za prąd lub sprawdź zużycie roczne energii elektrycznej w miejscu inwestycji.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

Wywiad przeprowadzony podczas rozmowy pozwoli nam również na wykonanie poglądowego projektu instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do miejsca inwestycji. Bierzemy pod uwagę szereg czynników wpływających na efektywność dostarczania energii elektrycznej, aby osiągnąć jak największe jej uzyski. Jeśli wycena i projekt zostaną zaakceptowane przechodzimy do darmowej wizji lokalnej.

Darmowa wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twoim domu lub firmie, żeby porozmawiać na temat projektu, pobrać wymiary inwestycji oraz sprawdzić warunki techniczne, które są niezbędne, aby przeprowadzić odpowiedni montaż instalacji fotowoltaicznej.

Wybór finansowania

Zdecydujesz, w jaki sposób ma zostać sfinansowana Twoja inwestycja. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu formalności, aby uzyskać dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej lub kredytu/leasingu.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby instalacja fotowoltaiczna została odpowiednio i sprawnie zamontowana. Wszelkie prace są wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i wymaganych certyfikatów.

Podłączenie do sieci

Zorganizujemy za Ciebie również wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci, abyś jak najszybciej mógł korzystać z dobrodziejstw własnej instalacji fotowoltaicznej!

Obsługa serwisowa

Ten etap pozostaje zwykle jedynie w naszej umowie z klientem określającej warunki gwarancji, ponieważ nasze instalacje nie wymagają serwisowania, natomiast w przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Doradzimy w wyborze paneli słonecznych

Panele słoneczne to najważniejszy element każdej instalacji fotowoltaicznej, lecz źle zestawione z innym elementami instalacji mogą działać nieoptymalnie.