Wiemy jak budować instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne Trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Firma Aseb została założona przez Arkadiusza Selonke w 2013 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako nieduża kilkuosobowa firma projektująca i montująca instalacje elektryczne w budownictwie. Solidność wykonywanych przez nasz projektów ugruntowało naszą pozycję jako partnera godnego polecenia. Od wielu lat współpracujemy z firmą Energa, dla której wykonujemy prace związane z techniczną obsługą odbiorców.

W związku z wizją ograniczania zużycia tradycyjnych nośników energii w celu zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych budynków oraz potrzeby ochrony środowiska naturalnego, świadomi wyzwań jakie stawia nam współczesny świat otworzyliśmy pod nazwą ASEB SOLAR SYSTEM kolejną gałąź naszej działalności – fotowoltaikę. Od tego momentu świadczymy kompleksowe usługi przy montażu instalacji fotowoltaicznych w północnej Polsce – zwłaszcza w Trójmieście i okolicach oraz całym województwie pomorskim.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu prezentującego kilka przykładowych realizacji firmy Aseb Solar System:

8 kroków do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej:

Sprawdź jak wspólnie z Tobą przejdziemy przez proces budowy Twojej instalacji fotowoltaicznej


Pierwszy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Darmowa konsultacja

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Drugi krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Wstępna wycena i projekt

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które posłużą nam do wykonania wstępnego kosztorysu inwestycji. Do rozmowy przygotuj rachunek za prąd lub sprawdź zużycie roczne energii elektrycznej w miejscu inwestycji.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

Wywiad przeprowadzony podczas rozmowy pozwoli nam również na wykonanie poglądowego projektu instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do miejsca inwestycji. Bierzemy pod uwagę szereg czynników wpływających na efektywność w produkcji energii, aby osiągnąć jak największe jej uzyski. Jeśli wycena i projekt zostaną zaakceptowane przechodzimy do kroku 4.

Czwarty krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Darmowa wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twoim domu lub firmie, żeby porozmawiać na temat projektu, pobrać wymiary inwestycji oraz sprawdzić warunki techniczne, które są niezbędne do odpowiedniej instalacji paneli słonecznych.

Piąty krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Wybór finansowania

Zdecydujesz w jaki sposób ma zostać sfinansowana Twoja inwestycja. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu formalności do pozyskania dofinansowania lub kredytu/leasingu. Czytaj więcej..

Szósty krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznej zostały odpowiednio i sprawnie zamontowane. Wszelkie prace są wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i wymaganych certyfikatów.

Siódmy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Podłączenie do sieci

Zorganizujemy za Ciebie również wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci, abyś jak najszybciej mógł korzystać z dobrodziejstw własnej elektrowni! Jeżeli masz mniejszą moc umowną wystąpimy w Twoim imieniu o jej zwiększenie.

Ósmy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej

Obsługa serwisowa

Ten etap pozostaje zwykle jedynie w naszej umowie z klientem określającej warunki gwarancji, ponieważ nasze instalacje nie wymagają serwisowania, natomiast w przypadku jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Zrób pierwszy krok…

Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, a zyskasz cenną wiedzę, która pomoże Ci podjąć decyzję dotyczącą budowy własnej instalacji fotowoltaicznej.

Aseb to nie tylko fotowoltaika

Nasza firma prócz usług związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych dostarcza również rozwiązań elektroenergetycznych.

Instalacje elektryczne Trójmiasto

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne w:

  • budownictwie ogólnym
  • w obiektach specjalnych (m.in. zagrożonych wybuchem lakierniach, stacjach benzynowych, stolarniach)
  • w obiektach o lekkiej konstrukcji szkieletowej (domy w technologii USA, Kanady, Skandynawii)

Realizujemy przeglądy oraz remonty instalacji elektrycznych, a także konserwujemy i naprawiamy bieżące instalacje:

  • elektroenergetyczne
  • teletechniczne
  • automatyki przemysłowej

oraz kompleksowo przygotowujemy place budów.

LINIE ELEKTROENERGETYCZNE

Zajmujemy się budową, modernizacją i remontami linii napowietrznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach na liniach energetycznych.

PRACE KONTROLNO-POMIAROWE

Wykonujemy również pomiary:

  • instalacji odgromowej
  • rezystancji izolacji przewodów
  • uziemienia
  • pętli zwarcia