Zwiększ swoją konkurencyjność.

Fotowoltaika, najpopularniejsze źródło energii odnawialnej

Przedsiębiorcy szukający oszczędności i optymalnych rozwiązań.


Jedną z głównych problemów przed jakimi stoją dzisiaj przedsiębiorcy to wzrost na zapotrzebowanie energetyczne.
Ciągle rosnące ceny tradycyjnej energii elektrycznej oraz potrzeba redukcji emisji dwutlenku węgla zachęcają przedsiębiorców do szukania alternatywnych źródeł energii.

Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Panele słoneczne podnoszą efektywność energetyczną zakładu. Co bezpośrednio przekłada się na wydajność produkcji zwiększając konkurencyjność.

SOLAR POWER EUROPE


Liczby mówią za siebie


20%

Wzrost zapotrzebowania na energie słoneczną


30GW

Rozwój rynku energii słonecznej


500k

Ilość miejsc pracy do 2030


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży energetycznej z Aseb Solar System, otrzymasz najlepsze rozwiązanie w zakresie energii słonecznej, dostosowane do twoich konkretnych potrzeb.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Nie ma idealnego rozwiązania, które spełniłoby oczekiwania pełnej gamy odbiorów. Nasza firma nie korzysta z urządzeń jednego dostawcy. Poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznej dobierane są na podstawie wcześniej przeprowadzonego audytu. W procesie planowania wybierane są panele słoneczne, inwertery , baterie i okablowanie.

Wybór składowych oraz wielkości instalacji fotowoltaicznej nie jest prosty. Trzeba odpowiedzieć sobie na dwa najważniejsze pytania.


Jaki jest cell powstania instalacji fotowoltaicznej?

Panele słoneczne montuje się głownie z dwóch powodów. Aby ograniczyć koszty za energie elektryczną lub budowa farmy słonecznej w celach zarobkowych.


Jakie jest zapotrzebowanie na energię?

Ten czynnik jest decydujący jeśli chodzi o wielkość samej instalacji. W ilu procentach panele słoneczne mają pokryć zapotrzebowanie zakładu na energię ?. Czy planujemy rozwój firmy.

Masz pytania, wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Przyjedziemy na miejsce. Na podstawie zebranych informacji w ciągu 24 godzin przedstawimy dokładny plan twojej nowej instalacji fotowoltaicznej.