PANELE FOTOWOLTAICZNE
Bezpieczeństwo i wygoda
w twoim domu.

„Mój prąd” zyskaj 5000 zł

Co raz więcej rodzin w Polsce decyduje się na instalację paneli słonecznych.
Firma Aseb Solar System dokona wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem „Mój prąd” 

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować twoja instalacja?

Kompleksowe Rozwiązania

Wybierając panele słoneczne dostajemy wiele benefitów energetycznych, środowiskowych jak i osobistych. Jednak wybór odpowiedniej instalacji nie jest prosty. Każda instalacja powinna składać się z 3 elementów paneli, baterii i inwertera. 

Aseb Solar System  zaprojektuje instalacje fotowoltaiczną i wykona w szybkim terminie. 

Masz pytania? Prosimy o kontakt

Zalety instalacji fotowoltaicznej

Bezawaryjność

Fotowoltaiczne systemy produkujące prąd są bezawaryjne z gwarancją 25 lat.

Bezobsługowość

Prąd produkuje się sam. Praca instalacji fotowoltaicznej jest w pełni zautomatyzowana.

Dotacje i tanie kredyty

Dużą część kosztów instalacji fotowoltaicznej można sfinansować z programu „Mój prąd”. Ciekawą ofertą są tez tanie kredyty.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej


NASZE ROZWIĄZANIA

Jak działamy


AUDYT MIEJSCE MONTAŻU PANELI SŁONECZNYCH

Nasi pracownicy udają się na miejsce budowy instalacji aby pobrać potrzebne wymiary powierzchni pod instalację oraz dokonać pomiaru nasłonecznienia. Sprawdzany jest też stan i możliwości odpowiednie części instalacji fotowoltaicznej.


UZYSKANIE ODPOWIEDNICH POZWOLEŃ, DOTACJI

Pomagamy w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń na uzyskanie zgody na budowę instalacji słonecznej. Pozyskujemy w imieniu klienta możliwe dotacje i ulgi.


KONTROLA PRACY INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Zaraz po zakończeniu prac montażowych przeprowadzany jest test wydajnościowy instalacji fotowoltaicznej. Następnie prowadzimy nadzór pracy paneli słonecznych.


REALIZACJA UMOWY PROJEKTU

Na podstawie zebranych danych dokonujemy wyceny oraz projekt instalacji fotowoltaicznej optymalnej dla klienta. Na życzenie klienta dokonujemy zakupu odpowiednich paneli słonecznych oraz pozostałych elementów instalacji fotowoltaicznej.


BUDOWA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Tuż przed budową prezentujemy nasz plan budowy w celu uzyskania twojej zgody potwierdzającej wcześniejsze uzgodnienia. Przystępujemy do budowy


PODŁĄCZENIE DO SIECI

Dokonujemy ostatnich formalności i podłączamy instalacje do sieci. Jeszcze przez kilka dni monitorujemy pracę instalacji fotowoltaicznej.

Czy to się opłaca panele fotowoltaiczne się opłacają?

Coraz niższe koszty wytwarzania paneli fotowoltaicznych, większa wydajność i rosnące ceny prądu jednoznacznie dają jedną odpowiedź, Tak to się opłaca. Nie zapominajmy że wartość nieruchomości wzrasta no a same panele słoneczne mało tracą na wartości. Sama inwestycja zwraca się w kilka lat.

Ile energii produkuje instalacja fotowoltaiczne?

Obecnie monitorujemy instalacje fotowoltaiczną o mocy 10 kW  podłączoną do sieci 03/06/2020 skierowaną na południe. W ciągu  11 dni wyprodukowała 702.12 kWh.  Miejsce instalacji niezacienione. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się ile może prądu wyprodukować wasza instalacja fotowoltaiczna prosimy o kontakt za pomocą naszego kalkulatora podając dokładną lokalizację.

Czy można łączyć dotacje “Mój prąd” z “Czyste powietrze” ?

W obu dotacjach można uzyskać 5 tys zł na panele fotowoltaiczne, ale nie można łączyć dofinansowań. Jeśli wybierzesz  “Mój prąd” to nie można już korzystać z dotacji “Czyste powietrze” na fotowoltaikę. Jedynie składanie wniosku zostało zintegrowane. Składając wniosek o dofinansowanie “Czyste powietrze” można wnioskować o dotację “Mój prąd”.

Czy prąd wyprodukowany przez instalację fotowoltaiczną jest w całości dla mnie ?

Niestety nie, choć  większość prądu jest wykorzystywana przez nas 70%-80%. Dla instalacji od 2 – 10 kW oddajemy 20% wyprodukowanej energii. Dla instalacji powyżej 10kW do 50 kW oddajemy 30 %.


Doradzimy w wyborze paneli słonecznych.

Panele słoneczne to najważniejszy element każdej instalacji fotowoltaicznej ale źle zestawione z innym elementami instalacji
mogą działać nie optymalnie.